ارسال باتری رایگان

ارسال باتری رایگان

09202161918

امداد باتری + تعویض باطری ماشین بصورت رایگان

در زندگی روزمره امروزی با توجه به ارزش زمان و کاهش هزینه ها دیگر کمتر کسی وقت میگذارد تا جهت انجام امور شخصی خود وارد ترافیک شهری شود و زمان را ازدست بدهد.
در جهت رفاه حال شما شهروندان و کاهش بار ترافیکی و همچنین کاهش هزینه ها برآن شدیم فروش اینترنتی باتری ماشین را راه اندازی نماییم.

وقتی باتری ماشین شما دچار مشکل می شود کافیست شماره تماس امداد باتری غرب تهران را گرفته و اعلام کنید : الو باتری ماشین من خوابیده و درخواست امداد باتری دارم .
در صورت نیاز به تعویض باتری ماشین و یا خدمات برق خودرو تکنسین امداد باتری در کمترین زمان به سمت شما اعزام میگردد.

تعویض باطری ماشین کار راحتی نیست و ریزه‌کاری‌ها و جزئیات خاصی دارد.

احتمالا تا به حال با این مشکلات مواجه شده‌اید و می‌دانید که استفاده از تجربه تعمیرکاران متخصص تا چه حد می‌تواند فرایند کار را ساده کرده و مانع بروز مشکلات ثانوی احتمالی شود.

امداد باتری غرب تهران با پشتیبانی شبکه گسترده‌ای از نمایندگی‌های ارائه خدمات باتری و برق خودرو در غرب تهران ، هر جا که باشید باتری را همراه با خدمات رایگان تعویض باتری ماشین به شما تحویل می‌دهد.

تکنسین‌های مجرب با آشنایی کامل با سیستم برق و باتری خودروهای سواری در سریع‌ترین زمان و به بهترین شکل ممکن باتری ماشین را تعویض می‌کنند.

در حال حاضر به دلیل شرایط کنونی کشور به دلیل ممنوعیت واردات باتری ، هیچ باتری خارجی از مبانی قانونی وارد کشور نمیشود.

لذا توجه داشته باشید تمام باتری های خارجی ( کره ای ) از مبانی قاچاق وارد گردیده است.( لازم به توضیح است طول عمر مفید باتری نو 4 ماه است، پس باتر

های خارجی بیشتر از 4 ماه خوابیده اند و روبه فرسودگی رفته اند.)

تیم امداد باتری غرب تهران ، تمام تلاش خود را کرده تا از تولید کننده داخلی حمایت کند و محصولات داخلی را که دست کمی از نمونه خارجی ندارد به مصرف کننده عرضه نماید.

Loader